× HOMEODNOWA BIOLOGICZNA SPA - sauny / jacuzzi / masażeZDROWIE - fizjoterapia / ortopedia / podologiaSPORTSELIGAManagerImprezyApartamentyBlogCennikKontakt

SELIGA - WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy wszystkich chcących zadbać o swoje zdrowie oraz poprawić wygląd, wydolność i możliwości fizyczne swojego ciała.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do sportowców indywidualnych (amatorów i zawodowców) jak również związków, klubów i drużyn sportowych dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Jesteś zainteresowany współpracą z Seliga Sport Clinic & Spa w obszarze szeroko pojętej opieki zdrowotnej? Szukasz partnera medycznego oraz miejsca gdzie będziesz mógł się zregenerować po treningu? Napisz do nas a na pewno razem skroimy ofertę godną Twojej uwagi dostosowaną do Twoich potrzeb.

Oczywiście zapraszamy również do współpracy pacjentów którzy nie uprawiają sportu na co dzień. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń ortopedycznych oraz korekcji postawy u dzieci i młodzieży.

Zachęcamy również do kontaktu z nami firmy chcące wesprzeć zdrowie swoich pracowników. Zapraszamy do zakupu bonów oraz voucherów do naszych klinik.

Seliga Sport Clinic & Spa współpracuje z wieloma związkami oraz klubami sportowymi w Polsce. Zaufali nam min: Polski Związek Piłki Nożnej, Regionalne Związki Piłki Nożnej (mazowiecki, kujawsko-pomorski, pomorski), Gmina Piaseczno, Dolcan Ząbki, SMS Stal Mielec, IKS Konstancin, KS Raszyn, GLKS Nadarzyn, Kosa Konstancin, Victoria Sulejówek, Sparta Jazgarzew, MKS Piaseczno, Arka Gdynia, KS Konstancin i wiele innych.

seligasport.pl
© seligasport.pl
Realizacja: Projektowanie stron internetowych Art Delarte