× HOMEBooksy - Rezerwuj w LESZNOWOLI ODNOWA BIOLOGICZNA SPA - sauny / jacuzzi / masażeZDROWIE - fizjoterapia / ortopedia / podologiaSPORT - trening EMS / regeneracja / profilaktyka SeligaManagerImprezyApartamentyBlogCennikKontakt

ODNOWA BIOLOGICZNA SPA - SAUNY / JACUZZI / MASAŻE - SAUNY I ŁAŹNIA PAROWA

Saunarium w Seliga Sport Clinic & Spa to miejsce wyciszenia i błogiego relaksu.

Do dyspozycji oddajemy wam saunę suchą, łaźnię parową oraz infra saunę. Głęboki odpoczynek i odprężenie potęguje odpowiednio dobrana muzyka i aromaty unoszące się w w całej strefie spa.

Sauna sucha (fińska) z temperaturą około 100°C i wilgotnością do 20% ma wpływ na poprawę jakości skóry a wizyta w niej oczyszcza organizm z toksyn. To także dobra metoda na relaks, rozluźnienie i zniwelowanie napięcia wynikającego ze stresu.  Kąpiele parowe i nasza łaźnia parowa o temperaturze do 50°C oraz wilgotność do 100% oczyszcza ciało z produktów przemiany materii i toksyn, nawilża i wygładza skórę, inhaluje drogi oddechowe i podnosi odporność. Sauna na podczerwień inaczej infrared również pomaga pozbyć się wielu toksyn, w tym metali ciężkich, zgubimy w niej zbędne kilogramy, zrelaksujemy się w przyjemnej temperaturze około 50°C. Ma ona także wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie dzięki łagodzeniu bólów stawów oraz polepszeniu krążenia. W naszej strefie znajdziesz również zabiegi schładzania ciała lodem które warto wykonać naprzemiennie z wizytą w saunie.

Odwiedzając nas pamiętaj o stroju kąpielowym, ręczniku i klapkach.

Obowiązuje strefa tekstylna !

 

 

seligasport.pl
© seligasport.pl
Realizacja: Projektowanie stron internetowych Art Delarte