× HOMEBooksy - Rezerwuj w LESZNOWOLI ODNOWA BIOLOGICZNA SPA - sauny / jacuzzi / masażeZDROWIE - fizjoterapia / ortopedia / podologiaSPORT - trening EMS / regeneracja / profilaktyka SeligaManagerImprezyApartamentyBlogCennikKontakt

ODNOWA BIOLOGICZNA SPA - SAUNY / JACUZZI / MASAŻE

W języku łacińskim SPA („Sanus Per Aquam” lub „Sanitas Per Aquam”) oznacza zdrowy przez wodę lub zdrowy dzięki wodzie.
Obie te łacińskie nazwy odnoszą się do odległych czasów starożytnych i określają miejsce gdzie większość z nas w XXI wieku przychodzi się zrelaksować i zapomnieć o stresach dnia codziennego. Bo ideą Spa są zabiegi, które działają relaksacyjnie, przyśpieszają regenerację organizmu oraz pomagają odzyskać równowagę i homeostazę.
Zabiegi SPA opierają się na leczniczych właściwościach wody oraz innych bodźcach fizykalnych, a także mechanicznym oddziaływaniu na ciało. W Seliga Sport Clinic & Spa jesteśmy wierni starożytnym przekazom dlatego oddajemy Wam do użytku 2 wanny typu jacuzzi z profilowanymi siedzeniami i profesjonalnym masażem wodnym marki Hot Springs, saunę suchą i infrared, łaźnie parową, lodopad , strefę z leżakami.
To wszystko w obiekcie który jest wkomponowany w otoczenie łąk i lasu co zapewni Ci niespotykany komfort, intymność i dyskrecję a starannie dobrani pracownicy, wystrój, muzyka i aromaty mają dodatkowo dopieścić każdy zabieg tak żebyś był w 100% zadowolona/y z pobytu i chętnie do nas wrócił/a ponownie.

*Honorujemy karty sportowe m.in Multisport, MedicoverSport, FitProfit -  dot. tylko wejścia do strefy mokrej SPA
seligasport.pl
© seligasport.pl
Realizacja: Projektowanie stron internetowych Art Delarte