× HOMEBooksy - Rezerwuj w LESZNOWOLI ODNOWA BIOLOGICZNA SPA - sauny / jacuzzi / masażeZDROWIE - fizjoterapia / ortopedia / podologiaSPORT - trening EMS / regeneracja / profilaktyka SeligaManagerImprezyApartamentyBlogCennikKontakt

MANAGER

SELIGA SPORT - PROFESJONALNA AGENCJA MENADŻERSKA

Seliga Sport Managment to doświadczenie, profesjonalizm, kontakty i relacje międzyludzkie.

W latach 2001-2018 aktywnie współpracowałem z piłkarskimi reprezentacjami Polski w charakterze trenera odnowy biologicznej. Przez ten czas z bliska widziałem rozwój takich zawodników jak: Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak, Jan Bednarek, Sebastian Walukiewicz, Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Maciej Rybus, Kamil Jóźwiak, Przemysław Płacheta, Robert Gumny, Bartosz Kapustka, Karol Linetty, Adam Buksa, Jakub Kamiński i wielu innych polskich i europejskich piłkarzy. Współpracowałem z najlepszymi polskimi trenerami, min: Michałem Globiszem, Andrzejem Zamilskim, Dariuszem Dziekanowskim, Waldemarem Prusikiem, Andrzejem Dawidziukiem, Romanem Koseckim, Dariuszem Kubickim, Dariuszem Wdowczykiem, Robertem Podolińskim, Radosławem Mroczkowskim, Robertem Wójcikiem.

W swoim życiu obejrzałem kilkaset międzynarodowych meczów różnych kategorii wiekowych oraz tysiące krajowych. Dzięki temu zdobyłem niezbędne doświadczenie w ocenie piłkarskiego talentu a wieloletnia współpraca z najlepszymi polskimi trenerami i piłkarzami nauczyła mnie na co zwrócić uwagę budując karierę młodego sportowca. To wszystko miało wpływ na stworzenie autorskiego planu rozwoju kariery piłkarskiej.

Nie proponuję typowej współpracy managerskiej!!! Oferuję Ci swoje doświadczenie i pomoc w drodze na szczyt. Wszystko to oparte na zaufaniu, przyjaźni i wspólnym dążeniu do wybranego celu. Współpracuję z wieloma klubami, trenerami oraz managerami których miałem przyjemność poznać przez te wszystkie lata funkcjonowania w piłce nożnej. Zaczynając współpracę z Seliga Sport Managment możesz być pewien że Twoja osoba będzie dla nas priorytetem a nie jednym z wielu w agencji.

OFERUJĘ CI

Doświadczenie które przez ostatnie 20 lat zdobywałem współpracując z najlepszymi polskimi piłkarzami, z bliska oglądając budowę ich karier od wczesnych lat młodzieńczych. To dzięki niemu wiem jak pokierować Twoją karierą i jakich błędów unikać w drodze na szczyt.

Negocjację umowy transferowej oraz kontraktów z klubem jak również z potencjalnymi partnerami reklamowymi.

Natychmiastową pomoc medyczną w przypadku urazu. Sam jestem właścicielem kliniki sportowej jak również współpracuję z najlepszymi lekarzami, dietetykami, trenerami i psychologami w Polsce.

Profesjonalną ocenę Twoich umiejętności poprzez regularną obserwację meczów z Twoim udziałem oraz pomoc w samodoskonaleniu poprzez organizację dodatkowych treningów indywidualnych.

Wsparcie w procesie kształcenia szkolnego (kontakt z nauczycielami, korepetycje). Pamiętaj szkoła nigdy jeszcze nikomu nie przeszkodziła w karierze sportowej.

seligasport.pl
© seligasport.pl
Realizacja: Projektowanie stron internetowych Art Delarte