× HOMEBooksy - Rezerwuj w LESZNOWOLI ODNOWA BIOLOGICZNA SPA - sauny / jacuzzi / masażeZDROWIE - fizjoterapia / ortopedia / podologiaSPORT - trening EMS / regeneracja / profilaktyka SeligaManagerImprezyApartamentyBlogCennikKontakt

ODNOWA BIOLOGICZNA SPA - SAUNY / JACUZZI / MASAŻE - JACUZZI - KĄPIEL RELAKSACYJNA

Relaks w naszych wannach SPA ma pozytywny wpływ na zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Kąpiele w wannach z hydromasażem redukują stres, poprawiają jakość snu, łagodzą bóle oraz działają odprężająco i relaksacyjnie na nasze ciało. Wejście do naszej wanny z bąbelkami to także doskonały sposób na regenerację po intensywnym treningu sportowym.

W Seliga Sport Clinic dysponujemy dwiema 7 osobowymi wannami Grandee renomowanej marki Hot Spring. Mają one optymalny kształt niecki w której każda z osób może w wygodnej pozycji delektować się ciepłą kąpielą i zdrowotnym masażem całego ciała a jej system dysz oferuje niesamowite 43 strumienie, które uwalniają napięcie konkretnych obszarów, w tym pleców, szyi, ramion i łydek. Doskonały system filtracji, nie dopuszcza do zabrudzenia wody nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Optymalna temperatura wody w naszych wannach podczas kąpieli to około 35 st. C. Wtedy osoby, które zażywają kąpieli odczuwają największy komfort i przyjemność z hydromasażu a kąpiel jest bezpieczna dla każdego – dorosłych, dzieci i osób starszych, bez względu na schorzenia i przypadłości, jakie im towarzyszą.

 

seligasport.pl
© seligasport.pl
Realizacja: Projektowanie stron internetowych Art Delarte