× HOMEBooksy - Rezerwuj wizyty onlineODNOWA BIOLOGICZNA SPA - sauny / jacuzzi / masażeZDROWIE - fizjoterapia / ortopedia / podologiaSPORT - trening EMS / regeneracja / profilaktyka SeligaManagerImprezyApartamentyBlogCennikKontakt
Strefa spa w Lesznowoli

Strefa spa w Lesznowoli

28 maja 2022

W języku łacińskim SPA („Sanus Per Aquam” lub „Sanitas Per Aquam”) oznacza zdrowy przez wodę lub zdrowy dzięki wodzie.

W Seliga Sport Clinic & Spa jesteśmy wierni starożytnym przekazom dlatego zapraszamy Was do naszego nowego obiektu który mieści się w Lesznowoli koło Piaseczna. To tu oddajemy Wam do użytku 2 wanny typu jacuzzi z profilowanymi siedzeniami i profesjonalnym masażem wodnym marki Hot Springs, saunę suchą i infrared, łaźnie parową, lodopad , strefę z leżakami. To wszystko w obiekcie który jest wkomponowany w otoczenie łąk i lasu co zapewni Ci niespotykany komfort, intymność i dyskrecję a starannie dobrani pracownicy, wystrój, muzyka i aromaty mają dodatkowo dopieścić każdy zabieg tak żebyś był w 100% zadowolona/y z pobytu i chętnie do nas wrócił/a ponownie.

Wizyta w naszej strefie spa to dobra metoda na relaks, rozluźnienie i zniwelowanie napięcia wynikającego ze stresu. Kąpiele parowe w łaźni o temperaturze do 50°C oraz wilgotność do 100%, przegrzanie ciała w saunie fińskiej o temperaturze około 100 stopni oraz infrasaunie oczyszczą ciało z produktów przemiany materii i toksyn, nawilżą i wygładzą skórę, inhalują drogi oddechowe i podniosą odporność.

Relaks w naszych wannach SPA pozytywnie wpłynie  na zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Kąpiele w wannach z hydromasażem redukują stres, poprawiają jakość snu, łagodzą bóle oraz działają odprężająco i relaksacyjnie na nasze ciało. Wejście do naszej wanny z bąbelkami to także doskonały sposób na regenerację po intensywnym treningu sportowym. W Seliga Sport Clinic dysponujemy dwiema 7 osobowymi wannami Grandee renomowanej marki Hot Spring. Mają one optymalny kształt niecki w której każda z osób może w wygodnej pozycji delektować się ciepłą kąpielą i zdrowotnym masażem całego ciała a jej system dysz oferuje niesamowite 43 strumienie, które uwalniają napięcie konkretnych obszarów, w tym pleców, szyi, ramion i łydek.

Odwiedzając nas pamiętaj o stroju kąpielowym, ręczniku i klapkach.

seligasport.pl
© seligasport.pl
Realizacja: Projektowanie stron internetowych Art Delarte